רפי איתן

רפי איתן - מייסד ומאמן

כשהבנתי את המשמעות העמוקה הטמונה במשפט :"אם אתה יכול לחלום את זה אז אתה יכול להגשים את זה" Walter Elias Disney, התחלתי לשנות את מסלול חיי, את המהות שלשמה אני מתעורר כל בוקר.

מהיום שעמדתי על דעתי ,אני זוכר עצמי עובד עם ולמען אנשים. אני מגיע עם ניסיון רב בעולם העסקים והמסחר (ניהלתי חברות וצוותים בכירים בתחומים שונים וכיום אני משמש יועץ ומלווה עסקי) .את השתלבותי בעולם הריצה בצעתי לפני מספר שנים ומאז הספקתי להשתתף בתחרות איש הברזל – IRONMAN מרוצי ואולטרה מרתון בינהם מרוצים של 100 ק"מ ו-200 ק"מ, אני דאן1 ומדריך JU-JITSU .כיום אני מבצע COACHING  לפי שיטת ה- NLP  אותה אני מיישם רבות גם בתחום האימון וההדרכה בריצה – והתוצאות אינן מאחרות לבוא. שילוב הכלים שרכשתי עד היום, לימודים בווינגיט, מכללת "שיאים" באוניברסיטת ת"א , תואר ראשון במנהל עסקים וניסיון עשיר בהדרכה , תורם למתאמנים איתי להגיע רחוק, לגעת בחלום – ולהגשים אותו.

אודות המועדון

את מועדון הריצה איתנים פתחתי בשנת 2012. זה היה חלום שהבשיל למציאות ,כחלק משינוי שעברתי בחיי האישיים והמשפחתיים משהו שבאותה עת חוויתי כתחושה לא ברורה ולא מוגדרת שהניעה אותי לחצות גבולות חדשים ולהיחשף לעולמות שלא ממש הכרתי קודם. באופן הדרגתי ,הצטרפו חברים למסע הנפלא הזה והפכו אט אט לחלק מ"משפחה". כיום אנחנו מעבר ל"עוד קבוצת רצים בעלי מכנה משותף של פעילות ספורטיבית" .אנחנו קהילה . השלם נפלא בזכות חלקיו.

המועדון שם לעצמו מטרה להוות אמצעי עבור אנשים בדרך להגשמת חלום – כל אחד והחלום שלו. כמי שמגיע גם מתוך עולם ה- COACHING, אני מיישם את שיטת ה- NLP בהדרכה ואימון בעולם הספורט והריצה בפרט. אנחנו מקיימים אימונים בהתאמה לכל הרמות : מתחילים (מי שאינו מסוגל לרוץ באופן רצוף בשלב הראשוני) ועד מתקדמים, כאשר אחד מהדגשים המקצועיים הוא עקרון ההדרגתיות : מהליכה -לריצה, מחשש לנסות- לביטחון עצמי עם ודאות מתגברת שזה אפשרי.

אם את/ה שואלים עצמכם האם זה עשוי להתאים לכם? האם כדאי להצטרף? התשובה היא כן. חד משמעית , כן.

האימונים כוללים מגוון רחב של תכנים מעולם הריצה שמטרתם הכוללת היא להפוך את המצטרפים החדשים לרצים ברמות שונות , כל אחד לפי יכולותיו והשקעתו באימונים ומחוצה להם. המתאמנים נהנים מאימונים המקנים: שיפור בטכניקת ריצה, שיפור קואורדינטיבי, כוח (שרירי ליבה וכו'), מהירות , ומעל לכל אלו יכולת מנטאלית וחוסן ע"מ להתמודד עם הלא מוכר.

לוגו איתנים

הצטרפו למועדון הריצה שלנו